EVÄSTEIDEN KÄYTTÖ
Evästeiden avulla parannetaan sivuston toimivuutta ja sivuston sisältöä. Evästeiden avulla kerätään tietoa sivuilla vierailuista ja tallennetaan tietoa joka sallii meidän luoda uusia ominaisuuksia kuten vertailutyökalun. Evästeet eivät tallenna henkilökohtaisia tietoja. Löydät lisää tietoa evästeistä Yksityisyydensuoja sivulta.

Ajoneuvon sijainti

Autotalo Hartikainen Iisalmi
Marjahaankierto 11
74100
IISALMI
Puhelin: 0400 330 066

Autotalo Hartikainen Iisalmi

Marjahaankierto 11
74100
IISALMI
Puhelin : 0400 330 066

Osaston yhteystiedot

Uudet ajoneuvot

Aukioloajat
Ma-Pe 09:00-17.00
La 10:00-14:00
Puhelin
0400 330 066
Jukka Huttunen Automyynti, uudet ja vaihtoautot jukka.huttunen@hartikainen.com
Puh. 0400 792 954
Aki Vainionpää Automyynti, uudet ja vaihtoautot aki.vainionpaa@hartikainen.com
Puh. 040 922 3728

Vaihtoautot

Aukioloajat
Ma-Pe 09:00-17.00
La 10.00-14.00

Puhelin
0400 330 066
Jukka Huttunen Vaihtoautot, uudet autot jukka.huttunen@hartikainen.com
Puh. 0400 792 954
Tomi Flygare Vaihtoautot, uudet autot tomi.flygare@hartikainen.com
Puh. 0400 793 312
Harri Ronkainen Vaihtoautot, uudet autot harri.ronkainen@hartikainen.com
Puh. 0400 854 874
Aki Vainionpää Vaihtoautot, uudet autot aki.vainionpaa@hartikainen.com
Puh. 040 922 3728

Yritysmyynti

Aukioloajat
Ma-Pe 09.00-17.00
La 10.00-14.00

Puhelin
0400 330 066

Rahoitus

Aukioloajat
Ma-Pe 09.00-17.00
La 10.00-14.00

Puhelin
0400 330 066

Huolto

Aukioloajat
Liike avoinna: Ma-Pe 07:30-17.00
Puhelinpalvelu: Ma-pe 08:00-17:00
Puhelin
0400 330 077
Tuomo Vuohtoniemi Korjaamopäällikkö tuomo.vuohtoniemi@hartikainen.com
Puh. 0400 792 975

Korikorjaamo

Aukioloajat
Liike avoinna: Ma-Pe 07:30-17.00
Puhelinpalvelu: Ma-Pe 08:00-17:00
Puhelin
0400 334 077

Varaosat ja lisävarusteet

Aukioloajat
Liike avoinna: Ma-Pe 07:30-17.00
Puhelinpalvelu: Ma-Pe 08:00-17:00
Puhelin
0400 330 088
Pasi Paaskoski Varaosamyyjä pasi.paaskoski@hartikainen.com
Puh. 0400 793 006

Hallinto

Aukioloajat
Ma-Pe 09:00-17.00
Puhelin
050 330 8150
Markku Laine Myyntipäällikkö, automyynti markku.laine@hartikainen.com
Puh. 0400 792 983
Arja Hämäläinen Ajoneuvosihteeri arja.hamalainen@hartikainen.com
Puh. 0400 792 989

Asiakaspalvelu

Aukioloajat
Ma-Pe 09:00-17.00
La 10:00-14:00

Puhelin
0400 330 066